İstanbul Ev Temizleme Servisi

heading

EV TEMİZLİĞİ HİZMETİ ALIRKEN BİLMENİZ GEREKENLER?

Müşterilerimiz ile konuştuğumuz da ev temizliği hizmetinde ilk dikkat ettikleri evlerine gelen temizlikçi personelin güvenilir olması, sonrasında kaliteli ve detaylı bir temizlik istemesi. İstanbul’da 2000 civarı temizlik firması olduğu düşünüldüğünde size güvenilirliği ve kaliteyi sağlayabilecek temizlik şirketi sayısı maalesef bir elin parmaklarını geçmemektedir.

Sayısız merdiven altı diye tabir edilen temizlik şirketi vardır ve maalesef denetlemek konusunda eksik vardır. Bu tarz kişilere ya da firmalara evlerinizi emanet etmemeniz sizin için faydalı olacaktır. Temizlik şirketleri evlerinize gönderdiği personelin sorumluluğunu da üzerine almalıdır.

Günümüzde bir çok İnternet sitesinden evlerinize tanımadıkları gündelikçi temizlik personellerini ucuz fiyatlara evlerinize yönlendirmektedirler. Muhtemelen gönderdikleri kişileri daha önce hiç görmediler, sadece telefon üzerinden konuşup komisyon karşılığı evinize yönlendiriyorlar. Son zamanlarda bu tarz siteler yüzünden olumsuzluklar yaşanmakta ve evlerini temizleten müşteriler karşılarında bir muhatap bulamamaktadırlar.

Ev Temizlik Şirketİ

Eve tanımadığımız birini almak zor. Temizlikçi ararken dikkatli olmak çok önemli. Bu yüzden çalıştırdığımız personelleri özenle seçiyoruz ve hepsi referanslı diğer işlerimizde düzenli olarak çalışmaktadırlar.

Personellerimizin Özellikleri;

reference checkedTecrübeli & profesyonel,

English speakingReferansları kontrol edilmiş,

InsuredMüşterileri tarafından beğenilen sürekli tercih edilen personellerdir.

Ev temizlik hizmetleri kadromuz İstanbul’un iki yakasına da hizmet vermektedir.

Ev temizliği hizmet türleri

  1. Profesyonel ekip temizliği (En az 3 kişi)
  2. Gündelikçi Personel (En az 1 kişi)

Kimyasal bazlı temizlik malzemelerinin kullanımında bilinçli personel yetiştirmekteyiz, evlerinizi firmamız güvencesinde temizlik personellerimize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Düzenli ev temizliği talebinde bulunduğunuz da indirimli fiyatlarımızdan yararlanacağınızı bilmenizi isteriz. Yarım gün ev temizliği hizmeti sunulmaktadır

Doğal ve organik ürünlerin ev temizliğinde kullanılmasına öncelik vermekteyiz, organik ürünlerin yetmediği noktalarda kimyasal maddeleri sağlığınıza zarar vermeyecek şekilde kullanmaktayız.

Ev Temizliği Şirketi İstanbul

Ev Temizliğine Neler Dahil ?

InsuredEv temizliğinde kullanacağımız ekipman ve temizlik malzemeleri dahildir.

InsuredPersonelin tüm ihtiyaçları firmamız tarafından karşılanır (Yol-Yemek-Sigorta v.b) ekstra bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

InsuredEv temizliğinde, koltuk yıkama ve halı yıkama dahil değildir.

InsuredKapı, dolap, tuvalet, banyo, mutfak, yatak odası, oturma odası, masa ve yerlerin silinmesi, tozların alınması, camların silinmesi ve benzeri hizmetler dahildir.

Insured Talep etmeniz durumunda buhar temizlik makinesi de getirilmektedir.

Ev temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz de fayda vardır, çünkü ona göre ekipman ve malzeme getirilmektedir. Ev temizliği hizmetini konut ve meskenlerin konumuna göre; eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği ve inşaat sonrası ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği ve boş daire temizliği olmak üzere birkaç değişik şekilde ihtiyacınıza göre hizmet sunmaktayız.